Jak i gdzie zakupić moją biżuterię?

 Jak zakupić moją biżuterię ?

Pierwszym ważnym krokiem jest dołączenie do mojej grupy na Facebooku, pod linkiem: 

https://www.facebook.com/groups/1386427231665187

NAZWA GRUPY: KSENIOWE DOSTĘPNOŚCI. 

Wiem, że nie każdy ma Facebooka- gdzieś się muszę z Wami komunikować, a prac jest naprawdę niewiele, jeśli komuś zależy, to jest to jedyne miejsce gdzie można coś dla siebie złapać na chwilę obecną najłatwiej ( zainteresowanie pracami jest spore, a  czasochłonny proces nie wybacza ). Zwykle jest to kilka sztuk biżuterii tygodniowo. 

Zawsze w środy wystawiam dostępne prace, z opisem i ceną. 

Wysyłam biżuterię Pocztą Polską ( Polecony Priorytet ). Pakuję wszystkie przesyłki i nadaję w piątki, późnym popołudniem. Zawsze nadaję wszystkie razem tego dnia. Pakowanie również zajmuje trochę czasu. A ja mam w zwyczaju coś miłego narysować na kopercie, albo dołączyć do listów mini akwarelki, to wszystko mój czas, dla Was i mam z tym pakowaniem trochę zabawy:)

Jeśli Ci się ciągle spieszy, nie masz czasu i chcesz mieć wszystko tu i teraz, to zakupy u mnie zdecydowanie nie są dla Ciebie- takie rzeczy w sklepach, gdzie produkt powielalny i masowy. U mnie biżuteria jest unikatowa, od podstaw ręcznie wykonana, na wszystko trzeba tu czasu i cierpliwości. Może to nawet dobrze?

Grupa tylko w środy służy "handlowo"- a poza tym jest fajnym miejscem, staram się wrzucać tam jakieś ciekawe linki, treści, czasami pogadamy, czasami zamieszczamy  zdjęcia z pięknych miejsc. Jest fajnie i inspirująco. 

Jak pakuję?

Pakuję w papier. Staram się, aby list był dla przyrody minimalnym odciskiem. Jeśli potrzebujesz koniecznie jubilerskie pudełko, daj znać, zawsze je mam. Z reguły pakuję prosto, w papier, kopertę szarą, papierowa taśma, oraz kawałeczek pianki zabezpieczającej biżuterię ( nie kupuję jej, to również materiał z odzysku- z pakowania AGD ).

Chęć zakupu wyrażamy prosto, w komentarzu pod zdjęciem z opisem i ceną- wystarczy zwykłe JA:) Zawsze liczy się kolejność komentarzy. Ja nie jestem przykuta do komputera i mogę gdzieś zniknąć, więc to ważne- pierwszy komentarz pod daną pracą jest tu święty ( bo bywa, że ludzie dopytują w prywatnych wiadomościach, a to komentarz pod daną pracą jest tu najważniejszy ). 

Udanych zakupów i mam nadzieję, że ta grupa będzie dla Was miłym miejscem do zaglądania, bo nie tylko o sprzedaż w tym wszystkim chodzi. W razie czego zawsze służę pomocą we wiadomościach prywatnych.


Ksenia.