Dlaczego i po co ten blog?

Cześć :) 

Jestem Ksenia, od wielu już lat tworzę dla Was małe rzeczy. Drobna i wygodna biżuteria, to aktualnie moja ulubiona materia i środek wyrazu. Od prawie dekady uczę się i rozwijam własną "kreskę" w srebrze. 
Jestem nieustannie w twórczej drodze i ona się chyba nigdy nie skończy- cały czas staram się zaskakiwać nowymi projektami, również w miarę możliwości 
"przerobowych" wracam do lubianych przez Was motywów, od lat obecnych na warsztacie. Przecież część Was zna moje prace od samego początku tej drogi, bardzo to sobie cenię.

Blog będzie miejscem skierowanym do Was, by łatwiej było zrozumieć jak ja pracuję- poznać trochę tajników warsztatu, techniki, inspiracje, może trochę też mnie i moje podejście do życia, chcę też by ułatwił innym zrozumieć, dlaczego prac nie jest wiele i skąd one wypływają, dlaczego są takie osobiste i dlaczego warto do mnie ( mam nadzieję ) zaglądać. Napiszę notki o procesie, podzielę się zdjęciami podczas pracy, chcę by powstało fajne stałe miejsce w sieci, gdzie można coś więcej przeczytać w epoce "szybkich informacji"- brakuje mi takiego miejsca, gdzie moglibyście się czegoś więcej o mojej pracy dowiedzieć.

Wkładam w moje prace kawał serca i są częścią mnie- bez Was, odbiorców mojej małej sztuki, byłoby dużo trudniej. Dobre słowo od Was, zainteresowanie, to od wielu lat siłą napędowa tego twórczego organizmu. Dla Was się rozwijam, ulepszam warsztat i wiem, że to jest moje miejsce w świecie.

Jeśli chcesz poznać mnie i moje prace , również trochę od kuchni- ten blog jest dla Ciebie.
Nie umiem pisać i nigdy nie umiałam,  może jednak wyjdzie z tego coś pożytecznego? Zobaczymy.

Z górskim pozdrowieniem
Ksenia