środa, 23 marca 2011

Blog mojego Grześka, oraz blogi moich serdecznych koleżanek :)

Dzisiaj taki post o charakterze informacyjno- blogopoznawczym :) Mam ochotę podzielić się z Wami trzema ciekawymi miejscami na blogspocie.

Mam dzisiaj bardzo zły dzień, więc muszę odreagować- postanowiłam zrobić dziewczynom małą reklamę, bo prowadzą wspaniałe blogi i robią cuda w temacie szeroko pojętego rękodzieła. Zachęcę Wa też do odwiedzania bloga mojego faceta, o tematyce górskiej :)
Madzia Marszalik, która jest mega kreatywną biżuteryjką, z którą mogę godzinami gadać o Naszych rozwiązaniach i tajnikach branżowych ;) Przeglądamy różne prace, konsultujemy- często wzajemnie się inspirując. Magda biżuterię tworzy od lat, ma na swoim koncie wspaniałe projekty w technice wire wrapping. Co tu dużo gadać- zapraszam na jej bloga- zobaczycie sami :) Kliknięcie w fotkę przekieruje Was na jej bloga. Justyna, z którą znamy się i lubimy od lat... kreatywne z niej zwierzątko i wielu technik już próbowała, aż natrafiła na to, do czego jest ( ja myślę ) stworzona :) Szyje misie. Misie są piękne i wyjątkowe. Na jej blogu wielka okazja, w zabawie blogowej można zgarnąć cudownego misia kolekcjonerskiego ( każdy miś jest ręcznie szyty przez Justynę ). Klik w fotkę przekieruje Was do bloga Justyny.


Grzesiek- mój kochany góro maniak :) Ma moc zarażania swoją miłością do gór i to na pewno będzie na jego blogu widoczne. Z czasem będzie pisał więcej, dopiero zaczyna- a ma na pisanie czasu nie wiele, więc trzeba mu kibicować, żeby dał radę i rozkręcił wspaniałego bloga z pasją. Ma wiele cudnych zdjęć, które będzie tam zamieszczać. Zachęcam ! Będzie mi bardzo miło, jeśli go zdopingujecie. Kliknięcie w baner przekieruje Was do jego świata :)W poprzednim poście moje candy- zapraszam do wzięcia udziału w zabawie. Już mały ogonek się ustawił :) 
Mam nadzieję, że dobrnęliście do końca tego posta i zaglądniecie do tych pozytywnie zakręconych ludzi powyżej. Zachęcam !