czwartek, 10 lutego 2011

Zamówień część, czyli w AC wszystko jest możliwe :)Dziewczyny! Chciałam podziękować Wam za wyróżnienia różne blogowe, ale ja nie publikuję ich na moim blogu i nie biorę w tych zabawach udziału. Jest mi bardzo miło jednak, że je mi przyznajecie i podoba Wam się to, co pokazuję na moim blogu :) 
Oto dwa takie ciekawsze zamówienia z ostatnich dni, żeby Was nie zanudzać tymi moimi drobiazgami, których w kółko robię dużo a do zrobienia jeszcze dwanaście... Dwie turkawki dla pewnego Pana - dla Pań na walentynki ( fajnie, że są mężczyźni, którym chce się jeszcze wykazać). Drugie zamówienie od pewnej Uli, symbol to Róża lutra i jest wykonany ściśle według wzoru. Bardzo zróżnicowane stylowo prace, bardzo lubię jak mi klienci rzucają nowe wyzwania i mogę się na nowo mierzyć ze srebrem :)

8 komentarzy:

silverflower pisze...

Turkawki są świetne:)

Anonimowy pisze...

Kseniu tworzysz piękne rzeczy! Ja mam niewielkie doświadczenie w AC. Twoje prace widziałam już na pewnym forum i tam wspominałaś również o pracach w paście modelarskiej, co to przypominają trochę AC. Powiedz mi proszę, bo widziałam przykładową Twoją pracę i zastanawiałam się, czy ją malowałaś na srebrno? Nie wiem, czy pamiętasz...to było dawno...

Lacrima pisze...

Kapitalne:)

eve-jank pisze...

ptaszki są cudne

Bernadetta pisze...

świetne te ptaszki hmmm takie symboliczne :)

Ludożerna pisze...

śliczne są te ptaszki, takie skromne, a zarazem eleganckie! ;]

butterfly pisze...

Ty zdolniacho..... :)

Kasia Kaniewska pisze...

Aaaaaaaaale tu u ciebie cudnie jest! Fantastyczne rzeczy tworzysz! Zakochałam się w Lu, bardzo podobają mi się chmurki. Koniecznie muszę się z Tobą skontaktować ;)